Presidenca i reagon Kishës serbe: Diskursi i saj sikurse i regjimit të Millosheviqit

Zyra e Presidentes së Kosovës vlerëson se thirrjet e priftërinjve “kur ushtria kthehet në Kosovë” në Kishën Ortodokse Serbe në…

Kupina: Mbi 63 për qind e qytetarëve të kënaqur me presidenten Osmani

Presidentja Vjosa Osmani, sipas Pulsit Publik nga UNDP-ja dhe USAID-i, gëzon nivelin më të lartë të kënaqshmërisë nga qytetarët e…

Kupina: Osmani është gardiane e shtetit të Kosovës dhe qytetarëve të saj

Pas zgjedhjes së Vjosa Osmanit në krye të shtetit, ka reaguar këshilltari i saj, Bekim Kupina, i cili e ka…
error: