Prokuroria: Nuk qëndrojnë pretendimet se prokurorja nuk është bashkëpunuese në rastin e Bedri Rexhepit

Prokuroria Themelore në Prishtinë ndaj pretendimeve të familjarëve të Bedri Rexhepit, i zhdukur prej 9 muajsh, se ky institucion si…

​9 muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, familjarët të pakënaqur me prokurorinë

Ende asgjë nuk dihet për fatin e biznesmenit Bedri Rexhepi. Janë bërë 9 muaj dhe ende nuk ka asnjë gjurmë…

​8 muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, institucionet ende pa përgjigje rreth fatit të tij

Megjithëse kanë kaluar 8 muaj nga dita kur është zhdukur biznesmeni Bedri Rexhepi, familja akoma nuk ka një përgjigje për…

​7 muaj i zhdukur, ende nuk dihet asgjë për fatin e Bedri Rexhepit

Sot bëhen shtatë muaj prej zhdukjes së biznesmenit Bedri Rexhepi. Që nga data 8 prill 2021 Bedri Rexhepi u zhduk…

​6 muaj i zhdukur, ende nuk dihet asgjë për fatin e Bedri Rexhepit

Sot janë bërë gjashtë muaj nga zhdukja e biznesmenit Bedri Rexhepi. Me datën 8 prill 2021 ai u zhduk në…

Pesë muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, institucionet ende pa informacione për vendndodhjen e tij

Sot janë bërë pesë muaj nga zhdukja e biznesmenit Bedri Rexhepi. Me datën 8 prill 2021 ai u zhduk në…

Rreth 5 muaj i zhdukur, familjarët e Bedri Rexhepit mendojnë se institucionet duhet të kishin bërë më shumë

Fati i biznesmenit Bedri Rexhepi, i zhdukur që prej datës 8 prill, ende është i paditur. Familjarët mendojnë se institucionet…

Prokuroria nuk ka arritur ende të identifikojë vendndodhjen e Bedri Rexhepit

Prokuroria Themelore në Prishtinë, më në fund ka thyer heshtjen rreth rastit të zhdukjes së biznesmenit Bedri Rexhepi. Ky institucion…

​Një muaj paraburgim për personin që u prezantua si agjent i CIA-s e që lidhet me rastin e Bedri Rexhepit

S.G i është caktuar masa e paraburgimit pasi që ai mashtroi duke u prezantuar si agjent i CIA-s ku edhe…

U shtir si agjent i CIA-s dhe AKI-së, kërkoi të holla për zbardhjen e rastit të Bedri Rexhepit, arrestohet 48-vjeçari

Policia e Kosovës në bashkepunim me AKI-n arrestoi sot (e hënë) një 48-vjeçar me inicialet S.G., shtetas i Republikës së…
error: