Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Po bie niveli i Barcelonës, këta janë tre emrat që po i kërkon në Serie-A

Sipas gazetës së përditshme spanjolle ‘Sport”, Barcelona ka kthyer sytë nga kampionati italian i futbollit për të përforcuar mbrojtjen dhe…
error: