Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Sulmon PSG, shënon Bayerni – video

Bayerni i Munichut ka kaluar në epërsi ndaj Paris – Saint – Germain me golin e Choupo – Moting. Moting…

​Startojnë sfidat e Ligës së Kampionëve, përballen Chelsea – Porto dhe PSG – Bayern

Kanë filluar dy ndeshjet e mbrëmjes së sotme në kuadër të garës më prestigjoze evropiane, Ligës së Kampionëve. Bayerni, Psg,…

Enver Hoxhaj pret përmbysje të rezultatit nga Bayerni ndaj PSG-së

Bayerni i Munichut sonte është përball një misioni shumë të vështirë për të kaluar në gjysmëfinale të garës më prestigjoze…

Bayerni me shtatë mungesa ndaj PSG-së, formacionet zyrtare

Bayern Munich do të kërkojë një përmbysje të rezultatin ndaj Paris – Saint – Germain pasi kjo është e nevojshme…

Tensione te Bayerni, klubi po shkon drejt shkarkimit të trajnerit Flick

Marrëdhënia midis trajnerit të Bayern Munchen Hansi Flick dhe drejtorit sportiv Hasan Salihamidzic është prishur deri në atë masë sa…

Trajneri i Bayernit tregon favoritin për ta fituar Topin e Artë

Trajneri i Bayern Munich Hansi Flick është absolutisht i bindur që Kylian Mbappe do ta fitoj Topin e Artë gjatë…

​Neuer tregon hapur pikën e dobët të PSG-së para ndeshjes kthyese

Manuel Neuer është i bindur se Bayern Munchen mund të bëjë një kthesë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve kundër…

Mbappe: Shkojmë në ndeshjen e dytë për të sulmuar Bayernin

Kylian Mbappe ishte njeriu kryesor i Paris – Saint – Germain në fitoren e tyre kundër Bayern Munich në ndeshjen…

​PSG e rrëmben spektaklin ndaj Bayernit, Chelsea me fitore solide ndaj Portos

Kanë përfunduar dy ndeshjet e fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve ku u ballafaquan Bayern Munich – PSG dhe Porto…

Bayern – PSG, përplasje forcash e dy gjigantëve evropian, formacionet zyrtare

Në kuadër të ndeshjeve të para çerekfinale të Ligës së Kampionëve, sot ballafaqohen edhe dy gjigantët evropian, Bayern Munich dhe…
error: