Njihuni edhe me ekipin e vitit dhe atë të shekullit

“Globe Soccer Awards” në Dubai po vazhdon me ndarjen e çmimeve prestigjose për klube, lojtarë e trajnerë të vitit si…

Bayern Munich në bisedime me Chelsean për Hudson-Odoi

Gjiganti bavarez Bayern Munich, spekulohet se janë në bisedime të avancuara me skuadrën londineze Chelsea, për Callum Hudson-Odoi. Bayern me…

Barcelona – Bayern Munich, formacionet e mundshme

Sonte do të luhet çerekfinalja tjetër e Ligës së Kampionëve, ndërmjet Barcelonës dhe Bayern Munich. Barcelona dhe Bayern Munich do…

Coutinho pritet të qëndrojë tek Bayerni

Barcelona dhe Bayern Munich kanë arritur një marrëveshje që Philippe Coutinho ta zgjasë huazimin e tij në “Allianz Arena” edhe…

Futbollistët e Bayern rikthehen në stërvitje

Lojtarët e Bayern Munich janë rikthyer sot në stërvitje në grupe të vogla. Ky vendim i kampionit gjerman erdhi pasi…

Tek Bayern Munich asnjë nuk është infektuar me Koronavirus

Koronavirus ka pezulluar futbollin, këtu nuk bën përjashtim edhe skuadra e Bayern Munich. Lojtarët e skuadrës gjermane po qëndrojnë në…

Bayern Munich ua ndalon lojtarëve të fotografohen dhe autografët me tifozët, shkak koronavirus

Koronavirusi është përhapur gjithkund nëpër botë dhe tanimë edhe skuadrat evorpiane të futbollit kanë filluar të ndërmarin hapa për t’u…

Bayern Munich e mposhtë me lehtësi Chelsean

Bayern Munich e mposhti sonte bindshëm Chelsean në ndeshjen e parë të 1/8 së finales. Ndeshja është zhvilluar në “Stamford…