​Champions League, sot shorti për fazën e 1/8-ve

Mesditën e sotme në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti i fazës 1/8 në Champions League. 16 skuadrat e…

Bundesliga gjermane, Bayern Munich pret në shtëpi Mainz

Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshje në kuadër të xhiros së 15, ku në program do të kemi disa përballje…

“Der Klassiker”, Borussia Dortmund pret në shtëpi Bayern Munich

Me fillim nga ora 18:30 do të fillojë derbi gjerman i njohur ndryshe si “Der Klassiker” ku skuadra e Borussia…

Bayerni goditet nga një valë e re infektimesh me Covid-19

Lideri Bundesligës, Bayern Munihu, është goditur nga një valë e re Covid-19 përpara ndeshjes të së premtes me Augsburgun, me…

​Bayerni mund të sigurojë eliminatoret me fitore kundër Benficas, formacionet zyrtare

Gjigandi gjerman Bayern Munich do të zhvillojë sot ndeshje si vendas kundër Benficas, e vlefshme kjo për xhiron e katërt…

Liga e Kampionëve, Bayerni mund të sigurojë eliminatoret me fitore kundër Benficas

Gjigandi gjerman Bayern Munich do të zhvillojë sot ndeshje si vendas kundër Benficas, e vlefshme kjo për xhiron e katërt…

Benfica-Bayern Munich, formacionet e mundshme

Skuadra e Benficas dhe gjigandi gjerman Bayern Munich do të synojnë që ta vazhdojnë startin pa humbje në sezonin 2021/22…

PSG synon transferimin e Lewandowskit

Sulmuesi polak shihet si zëvendësim ideal i yllit Kylian Mbappe. Gjigandi francez Paris Saint-Germain është duke e planifikuar një lëvizje…

Greuther Furth-Bayern Munich, formacionet e mundshme

Bundesliga gjermane rikthehet sot me xhiron e gjashtë të sezonit të ri 2021/22, ku ndeshja e vetme për sot do…

Bundesliga gjermane, Bayerni pret në shtëpi skuadrën e Bochum

Bundesliga gjermane rikthehet sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri 2021/22. Kampioni…