Haradinaj: Bashkimi u prehtë në paqe

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjet Fino dhe kolegët e bashkëpunëtorët, për  ndarjen nga…

​Rama për vdekjen e deputeti Fino: E pabesueshme miku ynë i mirë nuk jeton më

Për vdekjen e deputetit socialist Bashkim Fino ka shkruar Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. “E pabesueshme, po shumë fatkeqësisht e…

Humb jetën nga Covid-19 deputeti Bashkim Fino

Deputeti socialist, Bashkim Fino është ndarë nga jeta në moshën 59-vjeçare. Ai ishte prekur nga COVID-19 prej disa ditësh dhe…