Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

10 shprehje frymëzuese për bashkëpunimin dhe punën ekipore

Bashkëpunimi dhe puna në grup janë aftësi të cilat sot kërkohen pothuajse nga çdo punëdhënës. Madje ndër pyetjet më të…

Hoti takon kryeministrin italian, zotohen për thellim të bashkëpunimit

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, është takuar sot në Romë me kryeministrin e Republikës së Italisë, Giuseppe Conte.…
error: