Grabitje e armatosur në Prishtinë, hajnat ia marrin viktimës një mijë euro

Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje në fshatin Bardhosh të Prishtinës. Rasti po hetohet dhe  është inicuar si grabitje.…

Përfshihet nga zjarri një objekt në Bardhosh

Në orët e pasdites në Bardhosh të Prishtinës është përfshirë nga zjarri një objekt. Siç tregojnë edhe pamjet e KosovaPress-it,…

Arrestohet edhe një person për plagosjen në Bardhosh

Është arrestuar të hënën edhe një person në rastin e plagosjes të një burri dhe një gruaje në Bardhosh të…