Barcelona interesohet për mbrojtësin e Lazios

Drejtuesit e Barcelonës vijojnë të planifikojnë merkaton e sezonit të ardhshëm dhe së fundi në listën e dëshirave ka përfunduar…

Real Betis luan për Barcelonën, Real Madrid pëson humbje

Futbollistët e Real Betisit kanë ndërprerë serinë ‘e zezë’ të ndeshjeve pa fitore si vendës kundër kampionit të shumëfishtë spanjoll.…

Real fiton El Clasicon numër 277

Futbollistët e Barcelonës kanë humbur pozitën e liderit në La Liga. Ata sonte në udhëtim humbën nga Real Madrid me…

​Napoli dhe Barcelona ndajnë pikët

Napoli dhe Barcelona kanë barazuar sonte në ndeshjen e  zhvilluar në 1/8 e Ligës së Kampionëve. Ndeshja që është zhvilluar…

Barcelona dëshiron transferimin e yllit të Liverpoolit

Sadio Mane verën e ardhshme mund të jetë goditja e madhe e Barcelonës në merkato. Sikurse raporton britanikja “Mirror”, klubi…

Napoli – Barcelona, formacionet e mundshme

Sot do të zhvillohen dy ndeshje tjera në kuadër të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Napoli do ta presë në…

Liga e Kampionëve, këto janë dy ndeshjet e ditës së sotme

Sot do të zhvillohen dy ndeshje tjera në kuadër të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Chelsea do ta pres në…

Messi mposht Eibarin

Barcelona arriti ta sigurojë një fitore me rezultat 5:0 në ndeshjen kundër Eibarit, që u zhvillua sot në stadiumin Camp…

Përfundon pjesa e parë, Messi kompleton hat-trickun ndaj Eibar

Lionel Messi po vazhdon shkëlqimin te Barcelona panvarsisht moshës së tij. Ylli argjentinas, tashmë ka kompletuar tre golshin ndaj Eibarit.…

Këto janë fanellat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm

Megjithëse jemi në fazën më delikate të këtij sezoni, Barcelona e ka bërë gati pamjen e uniformave për sezonin e…