Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Barcelona dëshiron ta largojë Coutinhon

Gjiganti katalunas është shprehur i gatshëm të dëgjojë oferta për yllin brazilian. Barcelona dëshiron ta shesë mesfushorin ofensiv Philippe Coutinho,…

Barcelona e gatshme të luftojë për Haaland

Gjiganti katalunas e dëshiron yllin e Dortmundit. Barcelona është e gatshme të luftojë me gjigantët e tjerë evropianë, për të…

​Barça apo Reali, agjenti i Alabas tregon se me cilin klub është arritur marrëveshja

Vazhdon edhe më tutje të jetë e pa qartë e ardhmja e Davide Alabas pasi Bayern Munich nuk ka shprehur…

​Nuk e konsideron Messin të rëndësishëm, veprimi i Mbappes pas ndeshjes i ka befasuar të gjithë

Kylian Mbappe ishte njeriu kryesor që solli eliminimin e Barcelonës na Liga e Kampionëve në këtë edicion. Katër golat e…

Verratti pas fitores ndaj Barçës: Jam i zhgënjyer për një arsye tjetër

Paris – Saint – Germain ka siguruar kualifikimin për në çerekfinale të Ligës së Kampionëve duke e eliminuar Barcelonën me…

​PSG – Barcelona, mbyllet pjesa e parë, Messi bëhet fytyra tragjike në minutat shtesë

Ka përfunduar pjesa e parë e dy ndeshjeve që po zhvillohen sonte në Ligën e Kampionëve ku po përballen PSG …

“Beteja” PSG – Barcelona, Pochettino dhe Koeman shpalosin formacionet zyrtare

Pritjes i erdhi fundit. Pas pak në “Parkun e Princave” zbresin Paris – Saint Germain dhe Barcelona për ta zhvilluar…

Pak para ndeshjes me Barçën, babai i Neymar lëshon mesazhin e tij motivues

Paris Saint-Germain është në prag të ndeshjes kthyese kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve, faza 1/16. Para ndeshjes, babai i…

Misioni i përmbysjes, Koeman pritet t’i besojë këtij formacioni

Humbja me rezultat 4-1 në ndeshjen e parë në “Camp Nou” padyshim se ia bënë tejet të vështirë Barcelonës që…

​Koeman: Nëse Messi është në nivelin e tij, mund ta përmbysim PSG-në

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman beson se një rikthim tjetër i mrekullueshëm kundër Paris Saint-Germain nuk është përtej aftësive të…
error: