Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Griezmann: Na presin 11 finale, titulli varet nga këmbët tona

Sulmuesi francez, Antonio Griezmann është rikthyer nga ndërprerja e La Liga-s për shkak të koronavirusit me më shumë uri se…

Setien beson te titulli: Jemi më të freskët sesa para pandemisë

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ishte protagonist i ‘El Partidazo” dhe radio “MARCA” për të analizuar momentin e ekipit të…

Rakitic e ka të sigurt largimin nga Barcelona

Aventura e Ivan Rakitic te Barcelona është drejt fundit. Sipas mediave spanjolle, kroati, i cili me fanellën e blaugranave ka…

Nisin negociatat për rinovimin e kontratës të Lionel Messi

Josep Maria Bartomeu, president i Barcelonës, dëshiron të fillojë aktivizimin e rinovimit të kontratës së Leo Messi, angazhimi i të…

Lionel Messi nuk stërvit me skuadrën e Barçës

Gjendja fizike e Leo Messit vazhdon të shqetësojë ambientin “blaugrana”. 32-vjeçari, nuk ka zbritur këtë të premte në stërvitje me…

Lajm jo i mirë për Barcelonën, lëndohet Lionel Messi

Barcelona ka marrë një lajm aspak të mirë, pasi sipas mediave në Spanjë, Leo Messi është lënduar. Sipas të njëjta…

Barcelona gati të rikthejë në skuadër talentin Garcia!

Barcelona kërkon përforcime për mbrojtjen dhe ka hedhur sytë nga Manchester City, ku synon të bëjë për vete Eric Garcian.…

Pesë futbollistë të Barcelonës ishin të infektuar me koronavirus

Pesë futbollistë të Barcelonës kanë qenë të infektuar me koronavirus, dhe e kanë kaluar atë. Kështu raporton RAC1, ku sipas…

Barcelona blindon Ansu Fatin

Ansu Fati nuk do të largohet nga Barcelona. Klubi katalan bllokon “xhevahirin” e tij (i lindur në vitin 2002), duke…

Pjanic te Barcelona pritet të transferohet brenda kësaj jave

Barcelona insiston të përfundojë marrëveshjen me Juventusin për Pjanic këtë javë dhe te Barcelona po bëjnë maksimumin për të bindur…
error: