Lajme   Zgjedhjet 2021   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Barcelona në epërsi ndaj Alavesit – video

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Deportivo Alavesit me golin e Trincaos. Talenti i ri i Barcelonës realizoi pas 29’…

Barcelona – Alaves, formacionet zyrtare

Serinë e fitoreve të njëpasnjëshme në kampionat Barcelona kërkon ta vazhdoj edhe sonte në ballafaqimin me Deportivo Alavesin. Skuadra e…

​Sevilla mposht Barcelonën në gjysmëfinalen e parë të Coppa del Rey

Ka përfunduar me fitoren e Sevillas me rezultat 2-0 kundër Barcelonës gjysmëfinalja e parë e Coppa del Rey e zhvilluar…

U tha se përfiton shumë nga kontrata me Barçën, zbulohen shifrat që Messi i paguan si taksa shtetit spanjoll

Leo Messi është një nga njerëzit që kontribuon më së shumti në thesarin e shtetit spanjoll. Disa ditë më parë,…

Sevilla – Barcelona, formacionet zyrtare të gjysmëfinales së parë

Gjysmëfinalja e parë e Copa del Rey ndërmjet Sevillës dhe Barcelonës do të zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00.…

​Lëndohet ylli i PSG-së, mungon kundër Barcelonës

Angel Di Maria do të humbasë ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve në e 1/16-të të Ligës së Kampionëve…

Verratti: Nëse vjen Messi, ua pasoj topin atij dhe Neymarit dhe ndalem e i shikojë

Marco Verratti pranon se është i ngazëllyer nga lajmet se ylli i Barcelonës Lionel Messi mund të transferohet te Paris-Saint-Germain.…

Koeman: Copa del Rey është trofeu që mund ta marrim

Ronald Koeman ishte i kënaqur me karakterin e treguar në fitoren e Barcelonës ndaj Real Betisit por e di që…

​Messi frymëzon Barcelonën për një tjetër fitore në La Liga

Barcelona ka korrur një tjetër fitore shumë të mundimshme në La Liga duke e mposhtur Real Betisin me përmbysje me…

Barça nuk bën dot pa Messin, argjentinasi futet në lojë dhe barazon rezultatin – video

Më të filluar pjesa e dytë e ndeshjes Real Betis – Barcelona, këta të fundit e kanë barazuar rezultatin në…
error: