Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Messi realizon gol pas një kombinimi magjik me Braithwhite – Video

Barcelona e ka shënuar golin e epërsisë 1-0 ndaj Elches me të filluar pjesa e dytë e ndeshjes. Në minutën…

Barça përballet me Elchen për të dhënë sinjale drejt Atleticos dhe Realit, formacionet zyrtare

Barcelona e ka mundësinë që t’i ofrohet Atletico Madridit dhe Real Madridit në pesë, përkatësisht dy pikë nëse sonte siguron…

​Kandidati për president të Barçës: Kemi siguruar 250 milionë euro, vijnë tre yje në “Camp Nou”

Zgjedhjet e ardhshme presidenciale më 7 Mars po mbizotërojnë në lajmet e Barcelonës dhe kandidati Toni Freixa ka pretenduar se…

Koeman: Barazimi me Cadizin më i rëndë se humbja nga PSG

Ronald Koeman e quajti barazimin e së dielës me Cadizin më zhgënjyes sesa humbja e rëndë e së martës në…

Dështon Barcelona, ndalet me barazim nga Cadizi

Barcelona nuk e ka shfrytëzuar në mënyrën më të mirë dështimin e Atletico Madridit që pësoi disfatë nga Levante pasi…

Shënohet goli i parë në ndeshjen Barcelona – Cadiz – video

Barcelona kaluar në epërsi ndaj Cadizit pas 31 minutave lojë të zhvilluara. Ylli argjentinas Lionel Messi e riktheu në gol…

Edhe Barça kërkon t’i futet luftës për titull, luan për fitore ndaj Cadizit

Humbja e Atletico Madridit dhe fitorja e Real Madridit të shtunën e kanë ndezur luftën për titull në La Liga…

Liga e Kampionëve vazhdon sot me dy ndeshje interesante

Liga e Kampionëve mbrëmë u rikthye pas një pushimi të gjatë, ku pamë disa rezultate interesante. Paris Saint-Germain ishte mysafirë…

​Messi largohet i mërzitur nga “Camp Nou”, kjo mund të jetë ndeshja e tij e fundit në Champions me Barçën

Paris – Saint – Germain është treguar skuadër e pamëshirshme në ballafaqim me Barcelonën duke i mposhtur “Blaugranët” në “Camp…

Liga e Kampionëve, Mbappe fundosë Barçën, Liverpooli me një këmbë në fazën tjetër

Janë zhvilluar të martën dy ndeshjet e para të fazës 1/16 të eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve. Në “Camp…
error: