Xavi shijon humbjen e parë me Barcelonën

Gjigandi katalunas Barcelona ka pësuar sot humbje me rezultat minimal 1:0 kundër Real Betis, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron…

Martinez: Messi më dëshironte te Barcelona

Ylli argjentinas Lautaro Martinez ka treguar që Lionel Messi kishte tentuar në të kaluarën që ta bind atë të largohet…

Buzëqesh Xavi, Barça afër mbylljes së marrëveshjes me sulmuesin e preferuar të tij

Ferran Torres raportohet se ka arritur një marrëveshje për të nënshkruar me Barcelonën mbi një kontratë pesë vjeçare. Gazeta spanjolle…

Xavi i prerë me yllin e Barçës, i jep një muaj kohë për t’u dëshmuar

Trajneri i Barcelonës Xavi Hernandez po vazhdon me implementimin e ideve të tij në Barcelonë që prej se është emëruar…

Ndeshja e madhe e Ligës së Kampionëve do të luhet pa tifozë

Pas RB Leipzigut, me dyer të mbyllura do të luajë edhe Bayern Munichu. Ndeshja kundër Barcelonës, e planifikuar për datën…

Martial-Coutinho, shkëmbimi që Barça dëshiron ta realizojë në janar me “Djajtë e Kuq”

Barcelona ia ka ofruar Manchester Unitedit për të nënshkruar me Philppe Coutinho, raporton mediumi spanjoll “Sport”. Gjigantët spanjoll dëshirojnë që…

Mourinho kërkon yllin e Barcelonës

Jose Mourinho dëshiron të sjellë sulmuesin e Barcelonës, Memphis Depay te Roma, raporton mediumi portugez “El Nacional”. Holandezi u transferua…

Derbi mes Villarreal e Barcelona, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet derbi mes skuadrës së Villarreal dhe gjigandit katalunas Barcelona, e vlefshme…

Barcelona arrin marrëveshje me yllin e Manchester Cityt

Gjigandi katalunas Barcelona ka arritur një marrëveshje verbale me sulmuesin e Manchester Cityt Ferran Torres, raporton “Sport”. Barça e ka…

Oferta nga Barcelona për Christensen dhe transferimi i një mesfushori të ri, ja situata momentale te Chelsea

Në afatin kalimtar të transferimeve gjatë verës, kampioni evropian Chelsea arriti që ta transferoj yllin belg Romelu Lukaku, duke refuzuar…
error: