Tifozët “kuqezinj” të pakënaqur me barazim, vërshëllejnë lojtarët e Shqipërisë – video

Kombëtarja e Shqipërisë barazoi sot me rezultat 1:1 në ndeshjen kundër Islandës, përballje kjo vendimtare për vendin e dytë në…

Southgate shpjegon mungesën e Alexander-Arnold në barazimin me Gjermaninë

Gareth Southgate ka këmbëngulur se mungesa e Trent Alexander-Arnold nga skuadra e Anglisë për ndeshjen e tyre me Gjermaninë nuk…

Milani barazon me Sassuolon

Ka përfunduar ndeshja mes Sassuolos dhe Milanit, ku të dy skuadrat nuk kanë arritur të arkëtojnë më shumë se një…

Liverpooli e nis me barazim sezonin e ri të Premier Ligës

Ka përfunduar gjithçka sa i përket ndeshjes mes Fulhamit e Liverpoolit, ku të dy skuadrat kanë arkëtuar pikët e para…

Salah barazon shifrat për Liverpoolin – video

Ndeshje e zjarrtë po zhvillohet në stadiumin “Craven Cottage” ku gjiganti anglez, Liverpool, e ka barazuar sërish rezultatin kundër Fulhamit.…

Ballkani e nis me barazim aventurën në Ligën e Kampionëve

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Ballkanit dhe asaj të Zalgiris, e vlefshme kjo për raundin e parë kualifikues drejt…

Barazohet rezultati mes Ballkanit e Zalgiris

Tashmë edhe mysafirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Fadil Vokrri”. Skuadra e Zalgiris ka…

Barazuan me Leicesterin, Alonso tregon se çfarë po ndodh me Chelsean

Mbrojtësi spanjoll Marcos Alonso beson që lodhja e madhe nuk e lejoi mbrëmë Chelsean të fitonte kundër Leicesterit. “Blutë” dominuan…

Kosova vazhdon me paraqitje solide, barazon me Zvicrën

Ka përfunduar ndeshja mes Kombëtares së Zvicrës dhe asaj të Kosovës, ku përgjatë tërë ndeshjes u shënuan dy gola. Pas…

Vjen barazimi i radhës për United, ndalet nga Watfordi

Gjigandi anglez Manchester United po vazhdon me formën e luhatshme në këtë sezon, ku sot ka barazuar pa gola në…