Flakët i marrin jetën 11-vjeçares në Gjakovë (Video)

Në orët e para të ditës së sotme një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjakovë. Një 11-vjeçare ka humbur jetën…

Bëhuni me banesë të re në kompleksin më të bukur në Prizren

CIMA Construction ua mundëson që ju të jeni bëheni me banesë të re në kompleksin më të bukur në Prizren,…

​Mashtrohen tre persona në Mitrovicë, ua marrin 10 mijë euro për punësim dhe banesa

Tre qytetarë kanë rënë pre e një mashtrimi në Mitrovicë. Ata thuhet që gjatë periudhës kohore prill-maj të 2021-tës ishin…

Bëhuni me banesë në Kompleksin Leka – Mati 1 në Prishtinë

Nëse jeni duke kërkuar një banesë me cilësi të lartë ndërtimi dhe komoditet, atëherë Kompleksi Banesor Leka – Mati 1…

“Dardania” në Prizren, kompleksi ideal për të blerë banesë (Foto)

E ndërtuar me kujdes të veçantë dhe siguri. Ky është kompleksi i bukur “Dardania”, në Prizren, ku mund të bëheni…

Mundësi fantastike për t’u bërë me banes në kompleksin CIMA TOWER në Ferizaj

Kompania Cima Construction po vazhdon me ofertat çdoherë e më të favorshme për të blerë banesë. Kësaj radhe në kompleksin…

Tiranë, në gjendje të dehur, 30 vjeçari hidhet nga kati i dytë i banesës

Një 30 vjeçar në gjendje të dehur dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës ku banonte. Për…

Dorëzohen çelësat fituesit të banesës Xhedvet Ramaj nga Petrol Company

Petrol Company për gjatë gjithë vitit zhvilloi lojën shpërblyese ku dhuroi qindra shpërblime për çdo muaj për klientët e saj.…

Petrol Company dhuron shpërblimin e madh, banesë për klientët e saj

Siç e dimë të gjithë Petrol Company gjatë gjithë vitit ka ofruar lojë shpërblyese për klientët e saj besnikë përmes…

​Rrah dhe e dëbon gruan nga banesa, një i arrestuar në Hanin e Elezit

Stacioni policor në Hanin e Elezit nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, sot rreth orës 11:30 ka pranuar një…