​Zyrtare, Milani nënshkruan me Ballo -Toure dhe zbulon numrin e tij

Milani ka njoftuar zyrtarisht se ka nënshkruar me Fode Ballo-Toure nga Monaco. Mbrojtësi Senegalez nënshkroi marrëveshjen në Casa Milan këtë…