Kabashi iu drejtohet tifozëve: Iu zhgënjyem për titull, tani fillon puna për edicionin e ri!

Skuadra e Ballkanit ka ‘dështuar’ t’i gëzojë tifozët e tyre me titullin e parë në histori të klubit. Ky ekip…

Ballkani e respekton kampionin, mirëpo ende nuk ka vendosur për “Gardën e Nderit”

Drita është shpallur kampion i Superligës së Kosovës, një java para përfundimit të këtij stinori. Skuadra nga Gjilani arriti ta…

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Gjilani – Ballkani, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen kryesore të kësaj jave ndërmjet, Gjilanit dhe Ballkanit. 45 minutat e parë të…

Gjilani – Ballkani, formacionet zyrtare

Sot në xhiron e 32-të në Superligën e Kosovës, do të zhvillohen pesë ndeshje. Vëmendja kryesore do të jetë në…

Sot luhen pesë ndeshje në Superligë, vëmendja në ndeshjen Gjilani – Ballkani

Sot në xhiron e 32-të në Superligën e Kosovës, do të zhvillohen pesë ndeshje. Vëmendja kryesore do të jetë në…

Lista e golashënuesve në Superligë, prinë Blend Baftiu i Ballkanit

Blend Baftiu padyshim është një nder futbollistët më në formë në Superligën e Kosovës. Baftiu është bërë protagonisti kryesor i…

Ballkani – Llapi, formacionet zyrtare

Sot zhvillohen tri ndeshjet e para të javës së 29-të në Supërligën e Kosovës në futboll. Ballkani e pret në…

Magani feston ditëlindjen, Munishi: Urime o mbret

Tek skuadra e Ballkanit sot ka festë. Lojtari i Ballkanit, Artur Magani feston sot ditëlindjen e tij. Faqja zyrtare e…

Sot luhen tri ndeshje në Superligë, vëmendja në Gjilan

Sot hapet xhiro e 29-të në Supërligën e Kosovës në futboll me tri ndeshje mjaftë interesante. Padyshim se ndeshja kryesore…

Futbollistët e Ballkanit po relaksohen në plazhet e Shqipërisë

Orari i ngjeshur i Superligës së Kosovës dhe temperaturat e larta që po mbizotërojn në vend, ka bërë që disa…