Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

Lideri i tabelës, Ballkani, ka vazhduar me fitore edhe në xhiron e 15-të Superligës së Kosovës. Skuadra nga Suhareka e…

Superliga e Kosovës vijon sot edhe me dy ndeshje interesante

Superliga e Kosovës në futboll ka arritur në xhiron e 13-të ku sot janë të planifikuara të zhvillohen edhe dy…

Ftesa e Challendes e fut në “telashe” Dakun, shikoni çfarë i ndodhi sot në stërvitje me Ballkanin (VIDEO)

Mirlind Daku është ftuar për herë të parë nga trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challendes për tri ndeshjet e…

Challendes fton Dakun, reagon FC Ballkani

Mirlind Daku është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme tek skuadra e tij FC Ballkani të cilën po e…

Nuk është Munishi, ja kush e motivoi Ballkanin për atë rikthim senzacional ndaj Prishtinës (VIDEO)

Ballkani ka bërë sot njërin nga rikthimet me spektakolare ne futbollin e Kosovës kur e përmbysi Prishtinën në minutat e…

Pas fitores ndaj Prishtinës, Munishi u reagon ashpër kritikëve

Ballkani sot ka korrur një fitore të madhe përball Prishtinës me rezultat 2-1, duke kompletuar një rikthim senzacional ne minutat…

E mposhti edhe Prishtinën, Ballkani arratiset në kreun e tabelës

Skuadra e Superligës së Kosovës, Ballkani, vazhdon të mbetet lider i padiskutueshëm i renditjes tabelare edhe pas xhiros së nëntë…

Superliga, Ballkani fiton me rikthim senzacional ndaj Prishtinës, fitojnë Drenica dhe Gjilani

Superliga, Ballkani fiton me rikthim senzacional ndaj Prishtinës, fitojnë Drenica dhe Gjilani Kanë përfunduar tri ndeshjet e ditës së sotme…

Para ndeshjes me Ballkanin, ky është mesazhi i trajnerit të Prishtinës

Prishtina nesër udhëton në Therandë tek lideri i Superligës, Ballkani i cili i prin tabelës nga 8 ndeshje të zhvilluara…

Sulmuesi i Prishtinës, Shillova, flet para ndeshjes me Ballkanin

Pas disa muajve mungesë prej lëndimit, dje u rikthye në fushë sulmuesi shtatlartë i Prishtinës Alban Shillova i cili zhvilloi…