Luftë e ashpër për titullin kampion në Superligën e Kosovës

Superliga e Kosovës në futboll po bëhet gjithnjë e më interesante nga java në javë. Deri në këtë pikë të…

Ballkani e nis me fitore stinorin pranveror, triumfon ndaj Besës

FC Ballkani e ka nisur me fitore stinorin pranveror nën drejtimin e trajnerit Bledi Shkëmbi duke triumfuar kundër Besës si…

Fc Ballkani reagon në lidhje me raportimet për mospagesat e pagave të lojtarëve

Klubi i futbollit nga Suhareka, Ballkani ka mohuar raportimet e ditëve më parë se klubi është në vështirësi financiare dhe…

Prepolli kritikon Ballkanin për angazhimin e Bledi Shkëmbit si trajner

Klubi i futbollit, Ballkani, sot edhe zyrtarisht e ka emëruar Bledi Shkëmbin si trajner të parë të skuadrës pas largimit…

Zyrtare, FC Ballkani zyrtarizon pasuesin e Ismet Munishit

Klubi futbollistik Ballkani ka njoftuar emërimin e trajnerit të ri pas shkarkimit të Ismet Munishit dhe ai është Bledi Shkëmbi.…

Shkarkimi i Munishit, reagon FC Ballkani

FC Ballkani sot ka shkarkuar kryetrajnerin e skuadrës, Ismet Munishi pas rezultateve negative në ndeshjet e fundit. Lajmin për shkarkimin…

Flet Ismet Munishi, tregon nëse është shkarkuar nga FC Ballkani

Ismet Munishi edhe zyrtarisht nuk është më trajner i FC Ballkanit. Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress vet Munishi i…

Humbja e thellë nga Gjilani, ky është reagimi i FC Ballkanit

Skuadra nga Suhareka, FC Ballkani ka pësuar humbje të papritur kundër Gjilanit me rezultat 0-4 si vendas dukë u bërë…

Mesazhi i Munishit pas humbjes nga Drita: Lufta vazhdon

Trajneri i FC Ballkanit, Ismet Munishi, ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ku e ka uruar skuadrën…

Drita mposht Ballkanin dhe ia rrëmben vendin e parë

Tabela e Superligës së Kosovës në futboll tashmë ka një lider të ri. Në vendin e parë tashmë gjendet FC…