Pesë të vdekur e dhjetëra të plagosur nga stuhia që përfshiu Ballkanin

Të paktën pesë persona humbën jetën në Kroaci, Bosnje e Hercegovinë dhe Slloveni, dhe dhjetëra u plagosën pasi një stuhi…

“Bini flini…”, Munishi reagon ashpër pas eliminimit të Ballkanit

Ballkani është eliminuar nga Liga e Kampionëve pasi ka pësuar disfatë me rezultat të përgjithshëm 4-2 pas dy ndeshjeve përballë…

Ballkani mposhtet thellë nga Ludogoretsi dhe eliminohet nga Championsi

Kampioni i Kosovës Ballkani është eliminuar nga Liga e Kampionëve pasi ka pësuar disfatë të thellë prej 4-0 në ndeshjen…

Ballkani merr goditjen fatale, pëson edhe golin e katërt

Ballkani ka pësuar goditjen fatale në synimin e saj drejt fazës tjetër të Ligës së Kampionëve pasi ka pësuar edhe…

Gabim fatal në mbrojtje, Ballkani pëson golin e tretë

Një gabim fatal në mbrojtje i ka kushtuar Ballkani me golin e tretë. Skuadra e Ludogoretsit ka përmbysur gjithçka dhe…

Nis pjesa e dytë, Ballkani në mision të vështirë përball Ludogoretsit

Ballkani është kthyer në fushë për t’i zhvilluar 45 minutat e dyta të ballafaqimit me Lufogoretsin në ndeshjen kthyese të…

Mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë mes Ludogoretsit dhe Ballkanit

Kanë përfunduar 45 minutat e para të ndeshje sme Ludogoretti dhe Ballkanit që po zhvillohet në “Huvepharma Arena” të Bullgarisë…

Kalon gjysmë ore lojë, Ballkani në disavantazh prej një goli

Janë zhvilluar tashmë 30 minuta lojë në ndeshjen kthyese të Ligës së Kampionëve ndërmjet Ludogoretsit dhe Ballkanit që po zhvillohet…

Ludogoretsi shënon menjëherë ndaj Ballkanit

Me të nisur ndeshja, është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Ludogoretsit dhe Ballkanit. Janë bullgarët ata që kanë…

​Nis ndeshja mes Ludogoretsit dhe Ballkanit

Ka nisur ndeshje ndërmjet Ludogoretsi dhe Ballkani, sfida kthyese ndërmjet këtyre dy skuadrave, e vlefshme për rrethin e parë kualifikues…