Muharremaj para ndeshjes Sllavia Praga-Ballkani: Kjo është historike

Ballkani po i bënë edhe përgatitjet e fundit në Republikën e Çekisë para ndeshjes me Sllavia Pragën, ndeshje kjo e…

​Në mbështetje të Ballkanit, kështu e nis ditën Bali Muharremaj

Skuadra e Ballkanit pritet të ketë një mbështetje të madhe për ballafaqimin me Shkupin në ndeshjen kthyese të Ligës së…

Mesazhi i Bali Muharremajt para ndeshjes Ballkani-Zalgiris

Rrugëtimi i Ballkanit në Ligën e Kampionëve nis sot me përballjen ndaj Zalgirisit që është kampion në Lituani. Stadiumi “Fadil…

Ademi kërkon nga kryetari i Suharekës t’i jap Ballkanit parcelë në shfrytëzim për 99 vite

Në vazhdën e vizitave nëpër stadiumet e futbollit në Kosovë, kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademi të…

Festë në Suharekë, 25 grupe nga Evropa e ndezin atmosferën në karnavalin “Golden Eagle”

Rreth 400 artistë nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Mali i Zi, Sllovenia, Italia, Franca, Spanja, Anglia dhe Brazili janë mbledhur në…

Vetaksidenti në Studençan, Muharremaj ngushëllon familjarët e viktimës

Kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj ka ngushëlluar familjarët e 14-vjeçarit që ndërroi jetë në një vetaksident trafiku. Ai…

Bali Muharremaj fiton në Suharekë pa balotazh

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bali Muharremaj ka arritur të fitojë në Suharekë pa balotazh. Ai ka fituar 13,837…

Bali Muharremaj e Xhafer Tahiri konfirmojnë mos-pjesëmarrjen në takimin e ftuar nga Kurti

Kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri…

Zjarret në komunën e Suharekës, Muharremaj jep detaje

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka bërë të ditur se në rajonin e kësaj komune ende po vazhdojnë…

​Haradinaj prezanton 21 kandidatët për kryetarë, kritikon Lëvizjen për Arben Vitinë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të garojë me 21 kandidatë për kryetarë komune në zgjedhjet lokale që do të…