Sulmoi babain e vet, arrestohet

Një person është në Ferizaj, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij. Nuk raportohet…

​Dy fëmijë kapen duke vjedhur në Lipjan, arrestohet babai i tyre

Policia e Kosovës ka njoftuar se është raportuar se dy të mitur kosovarë janë hasur duke vjedhur në një market.…

Luani uron ditëlindjen e babait të tij Shkëlzen Haradinajt: Rininë ia fale Atdheut e jetën fëmijëve

Shkëlzen Haradinaj sot ka ditëlindjen. Heroi i Kosovës, lindi më 25 mars 1970 në Gllogjan. Sot Shkëlzeni mbush 52 vjet.…

Babai i modeles adoleshente të ‘TikTok’ vret me armë fansin e fiksuar që e përndiqte

Babai ish-polic i një modeleje adoleshente në rrjetin TikTok ka vrarë me armë një nga ndjekësit e fiksuar të bijës,…

Ushtroi dhunë ndaj babait të tij, arrestohet 48-vjeçari në Ferizaj

Një 48-vjeçar është arrestuar pasi që ai kishte ushtruar dhunë ndaj babait të tij, 70-vjeçar. Drejtoria e Policisë për Rajonin…

Babai e keqtrajtoi, motrat i vdiqën – aktori i njohur tani është një familjar i lumtur

Në pubertet ai kishte dhjetëra miliona dollarë në llogarinë e tij, ishte ylli më i madh në botë. Dhe pastaj…

Zhduket një femër në Ferizaj

Është zhdukur një femër në fshatin Sojevë të Ferizajt. Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se një…

Kërcënoi babain e saj, arrestohet e mitura

Një e mitur është arrestuar dje në Obiliq, pasi e njëjta ka kanosur babanë e saj. Me urdhër të prokurorit…

Si e ndihmon babai i ri procesin e lindjes?

Si e ndihmon babai i ri procesin e lindjes ? *️⃣Kur vjen koha e lindjes nëna dhe babai i ri…

Sulmohen nga fëmijët e vet

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi është sulmuar fizikisht nga i biri i tij. Rasti ka ndodhur mbrëmë në…