Sulmon babain e vet, arrestohet një person në Kaçanik

Një 33 vjeçar me inicialet Sh. D, është arrestuar në Kaçanik, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj prindit të tij,…

Poston fotografi me armë në rrjetet sociale, babai e raporton në Polici

Një person ka njoftuar Policinë e Kosovës se djali i tij ka publikuar ne rrjete sociale foto me armë në…

Babai vret vajzën në ditëlindjen e saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Padova të Italisë. Një baba 88-vjeçar vrau vajzën e tij,…

Sulmon babain dhe nënën e vet

Është raportuar se pas një mosmarrëveshje në familje i dyshuari ka sulmuar fizikisht dy prindërit e tij. Rasti k andodhur…

​Zhduket e mitura në Gjakovë, babai i saj thotë se ajo kishte shkuar në kurs

Është zhdukur një e mitur në Gjakovë. Për zhdukjen e të miturës, në polici ka raportuar babai i saj. Ai…

Zhduket një djalë në Prishtinë

Që nga dita e diele një djalë në Prishtinë është zhdukur. Për zhdukjen e tij në polici ka raportuar babai…

Deputetët shprehin ngushëllime për vdekjen e babait të Kadri Veselit

Shefi i grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Abelard Tahiri, në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës shprehu…

​Vdes babai i Kadri Veselit

Ka vdekur babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli. Për vdekjen e babait të Veselit ka njoftuar edhe zyrtari i PDK-së, Donjet…

​Në Deçan, djali rrahu nënën dhe babain e tij

Nëna dhe babai u sulmuan nga djali i tyre në Deçan. Për çka të dy prindërit shkak i lëndimeve të…

Rrahu babain e tij, arrestohet një person në Gjakovë

Një person ka rrahur babain e tij në Gjakovë. Policia njofton se personi që sulmoi të atin është arrestuar të…