​Vdes një person në një aksident në Autostradën “Ibrahim Rugova”

Një person ka humbur jetën në një vetaksident që ka ndodhur sot në autostradën “Ibrahim Rugova”. Kështu ka bërë të…

Hyri me veturë në kahjen e kundërt në autostradë, gjobitet nga policia

Policia e Kosovës pas publikimit të informacionit se në autostradën Prishtinë – Prizren një veturë ecë në kahjen e kundërt…

Mbyllet një pjesë e autostradës “Ibrahim Rugova”

Ministria e Infrastrukturës dhe Ambientit, njofton se për nevoja të Operatorit te Sistemit ,Transmisionit dhe Tregut KOSTT për vendosjen e…

Vodhën kapakët e pusetave në autostradë, arrestohen dy persona

Policia ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë. Kjo pasi që të njëjtit në autostradën “Ibrahim Rugova” i kanë vjedhur…
error: