Atletico Madrid përmbysë rezultatin kundër Milanit

Kampioni i La Ligas Atletico Madridi ka shënuar sot fitore me rezultat të ngushtë 2:1 kundër skuadrës së Milanit, në…

Atletico barazon rezultatin kundër Milanit

Kampioni i La Ligas ka barazuar shifrat në “San Siro”. Atletico Madridi ka gjetur golin e barazimit në ndeshjen kundër…

Kessie ndëshkohet me të kuq, Milani në epërsi kundër Atletico Madridit

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen mes Milanit dhe Atletico Madridit, ku nikoqirët tani gjejnë vetën në epërsi. Skuadra e Milanit…

AC Milan-Atletico Madrid, formacionet zyrtare

AC Milan dhe Atletico Madridi do ta kërkojnë sot fitoren e parë të edicionit 2021/22 në Ligën e Kampionëve, ku…

Simeone mesazh Milanit: Do t’iu lëndojmë

Trajneri i Atletico Madrid Diego Simeone mezi pret të përballet me Milanin në Ligën e Kampionëve, por paralajmëron se gjigantët…

Milan-Atletico Madrid, Pioli merr tjetër lajm jo të mirë

Duke u bazuar në raportet e fundit na “La Gazetta dello Sport” Zlatan Ibrahimovic nuk do të jetë i gatshëm…

​Suarez dhe Griezmann në sulm ndaj Getafes, formacionet zyrtare

Atletico Madridi do të luajë kundër Getafes në kuadër të xhiros së gjashtë të La Ligas. Skuadra e Simeones ka…

Atletico Madrid-Athletic Bilbao derbi i javës në Spanjë

La Liga spanjolle do të vazhdojë sot me ndeshjet në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri, ku…

Atletico Madrid-Porto, formacionet e mundshme

Kampioni i La Liga Atletico Madridi do ta fillojë sot rrugëtimin drejt trofeut të Ligës së Kampionëve, ku do të…

Chelsea tërhiqet nga gara për Kounden dhe Saul

Kampioni i La Ligas nuk do të lejojë largimet e mbrojtësit francez dhe mesfushorit spanjoll në ditën e fundit të…
error: