Bardhi shkëlqen në barazimin e Levantes kundër Atletico Madridit

Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së 11 të La Ligas spanjolle mes skuadrës së Levantes dhe kampionit aktual…

Atletico kalon në epërsi kundër Levantes

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen mes Atletico Madridit dhe Levantes, ku kampioni i La Ligas tani gjendet në epërsi prej…

Mbyllet pjesa e parë mes Levante e Atletico Madrid

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Levantes dhe Atletico Madridit, ku pas 45’ minutave lojë rezultati…

Bardhi barazon rezultatin për Levanten

Është barazuar rezultati në stadiumin “Ciutat de Valencia”, ku skuadra mysafire ka shënuar për 1:1. Skuadra e Levantes ka barazuar…

Ndryshon rezultati në ndeshjen mes Levantes e Atletico Madridit

Kampioni i aktual i La Ligas ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër skuadrës së Levantes përmes sulmuesit francez Antoine…

Bardhi starton për Levanten kundër Atletico Madridit, ja formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 21:30 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Levantes dhe Atletico Madridit, e vlefshme kjo për…

​Atl. Madridi dhe Liverpooli përplasen për kreun e grupit, formacionet e mundshme

Në stadiumin “Wanda Metropolitano” sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet njëra nga ndeshjet më interesante, ajo ndërmjet…

Nuk ka dritë për Barçën, mposhtet edhe nga Atletico

Barcelona ka pësuar një tjetër humbje, kësaj radhe nga rivali i madh i La Ligas, Atletico Madridi në stadiumin “Ëanda…

Atletico Madrid-Barcelona, formacionet e mundshme

Duke u rikthyer nga humbja 3:0 në Ligën e Kampionëve kundër Benficas, Barcelona do të vazhdojë sot kampanjën e La…

La Liga spanjolle, derbi mes Atletico Madridit e Barcelonës

La Liga spanjolle rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së tetë të sezonit të ri…
error: