Juventus – Atalanta, publikohen formacionet zyrtare

Duke filluar nga ora 18:30, në Serie-A të Italisë zhvillohet një ndeshje mjaftë interesante ndërmjet Juventusit dhe Atalantës, dy skuadra…

Presidenti i Atalantës me deklaratë interesante për sfidën me Real Madridin

Presidenti i Atalantës, Antonio Percassin thotë se përplasja me Real Madridin do të jetë një përvojë e shkëlqyeshme për skuadrën…

Ajax – Atalanta, ja kush kualifikohet tutje pas ndeshjes së fundit

Ka përfunduar edhe sfida e fundit e Grupit D, ku pas Liverpoolit që tashme e kishte siguruar kualifikimin për në…

Ajax – Atalanta, sfidë për një vend në fazën 1/16, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Ajaxit dhe Atalantës, ndeshje e vlefshme për raundin e fundit të Grupit D…

Barcelona me objektiv të papritur në Serie-A

Barcelona po përgatit një sulm për mesfushorin e Atalantas, Marten de Roon, si një agjent i lirë, pretendojnë raportet në…

Liverpool – Atalanta, Klopp vjen me shumë ndryshime, ky është vendimi për Shaqirin

Rrethi i katër i ndeshjeve të Grupid D të Ligës së Kampionëve sjell sonte me fillim nga ora 21:00  ndeshjen…

Liverpool-Atalanta, lajmet e fundit rreth formacioneve

Liverpool pret Atalantan në “Anfield Road” sot me fillim nga ora 21:00, duke e ditur se një fitore e mundshme…

​Nuk këndellet Interi, vetëm një pikë ndaj Atalantës

Interi i Antonio Contes vazhdon të zhgënjej me rezultatet e ndeshjeve të fundit në Serie-A dhe nuk ka arritur më…

Atalanta – Inter, formacionet zyrtare, ndryshime të mëdha nga Conte

Skuadra e Antonio Contes, Interi, do të kërkojë një fitore kundër Atalantës sot, kur të dy skuadra ballafaqohen mes vete…

Liga e Kampionëve, rezultatet pas pjesë së parë

Kanë përfunduar 45 minutat e para të gjashtë ndeshjeve që po zhvillohen nga ora 21: në kuadër të Ligës së…