Interi ndeshet me Atalantën në rrugën drejt titullit, formacionet zyrtare

Atalanta e pret sonte Interin në “Gewis Stadium” në Bergamo, një sfidë kjo mjaftë e rëndësishme për zikaltërit në luftën…

Interi ndeshet me Atalantën në rrugën drejt titullit, formacionet e mundshme

Atalanta e pret sonte Interin në “Gewis Stadium” në Bergamo, një sfidë kjo mjaftë e rëndësishme për zikaltërit në luftën…

Roma mposht me rezultat të thellë Atalantan

Ka përfunduar derbi i Serie A mes skuadrës së Atalantas dhe Romës, ku kjo e fundit ka arritur të arkëtojë…

Ky është rezultati i pjesës së parë mes Atalantas dhe Romës

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Atalantas dhe Romës, ku momentalisht mysafirët gjejnë vetën në epërsi…

Serie A, derbi mes Atalantas dhe Romës

Serie A rikthehet sot me vetëm tri ndeshje, të vlefshme këto për xhiron e 18 të sezonit 2021/22. Ndeshja më…

Liga e Kampionëve/Villarreali mposht Atalantan, siguron biletën e fundit drejt eliminatoreve

Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së gjashtë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, ku skuadra spanjolle…

Liga e Kampionëve/Ja rezultati i pjesës së parë mes Atalantas dhe Villarreal

Krahas ndeshjeve në Ligën e Evropës dhe atyre në Ligën e Konferencës, momentalisht është duke u zhvilluar edhe ndeshja mes…

Liga e Kampionëve/Ja formacionet zyrtare të Atalantas dhe Villarrealit

Me fillim nga ora 19:00 do të fillojë ndeshja mes Atalantas dhe Villarrealit, e vlefshme për xhiron e gjashtë dhe…

Ndryshon orari i zhvillimit të ndeshjes Atalanta-Villarreal

Tashmë dihen 15 skuadra që do të luajnë në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve por mungon vetëm…

​Caktohet dita dhe ora e zhvillimit të ndeshjes Atalanta – Villarreal

Ndeshja e Ligës së Kampionëve Atalanta-Villarreal i shtyrë për shkak të borës, do të luhet nesër në orën 16:30 Fillimisht…