Tifozët e Atalantës fyejnë Edin Dzeko

Gjatë pjesës së parë të ndeshjes, tifozët e Atalantës që ndodheshin në tribunën veriore kanë fyer futbollistin e Interit Edin…

Atalanta e Interi ndahen në paqe

Futbollistët e Atalantës dhe ata të Interit kanë luajtur sonte pa gola në Bergamo, në kuadër të javës 22 të…

Interi ndeshet me Atalantën në rrugën drejt titullit, formacionet zyrtare

Atalanta e pret sonte Interin në “Gewis Stadium” në Bergamo, një sfidë kjo mjaftë e rëndësishme për zikaltërit në luftën…

Interi ndeshet me Atalantën në rrugën drejt titullit, formacionet e mundshme

Atalanta e pret sonte Interin në “Gewis Stadium” në Bergamo, një sfidë kjo mjaftë e rëndësishme për zikaltërit në luftën…

Roma mposht me rezultat të thellë Atalantan

Ka përfunduar derbi i Serie A mes skuadrës së Atalantas dhe Romës, ku kjo e fundit ka arritur të arkëtojë…

Ky është rezultati i pjesës së parë mes Atalantas dhe Romës

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Atalantas dhe Romës, ku momentalisht mysafirët gjejnë vetën në epërsi…

Serie A, derbi mes Atalantas dhe Romës

Serie A rikthehet sot me vetëm tri ndeshje, të vlefshme këto për xhiron e 18 të sezonit 2021/22. Ndeshja më…

Liga e Kampionëve/Villarreali mposht Atalantan, siguron biletën e fundit drejt eliminatoreve

Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së gjashtë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, ku skuadra spanjolle…

Liga e Kampionëve/Ja rezultati i pjesës së parë mes Atalantas dhe Villarreal

Krahas ndeshjeve në Ligën e Evropës dhe atyre në Ligën e Konferencës, momentalisht është duke u zhvilluar edhe ndeshja mes…

Liga e Kampionëve/Ja formacionet zyrtare të Atalantas dhe Villarrealit

Me fillim nga ora 19:00 do të fillojë ndeshja mes Atalantas dhe Villarrealit, e vlefshme për xhiron e gjashtë dhe…
error: