Përfundon pjesa e parë mes Chelseat dhe Aston Villas

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen interesante mes Chelseat dhe skuadrës së Aston Villas. Pas 45’ minutave lojë të…

Aston Villa në epërsi ndaj Chelseat (VIDEO)

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Chelseat dhe Aston Villas, ku ky i fundit e gjen vetën…

Formacionet zyrtare të Chelseat dhe Aston Villas

Me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet ndeshja përmbyllëse e programit të sotëm në Premier Ligë, ku skuadra e…