City nuk guxon të gabojë kundër Aston Villas, ja formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 17:00 do të fillojë ndeshja tejet interesante mes Manchester Cityt e Aston Villas, e vlefshme kjo…

Aston Villa arrin marrëveshje me Barcelonën, Coutinho vazhdon në Premier Ligë

Klubi anglez Aston Villa e ka konfirmuar sot se ka arritur marrëveshje me gjigantin katalunas Barcelona për ta bërë transferimin…

Liverpooli vazhdon ëndrrën për titull të Premier Ligës, mposht Aston Villan

Ka përfunduar gjithçka në stadiumin “Villa Park”, ky gjiganti anglez Liverpool ka arritur të arkëtojë tre pikët e plota. Pas…

Liverpooli përmbysë epërsinë kundër Aston Villas – video

Tanimë skuadra mysafire ka kaluar për herë të parë në epërsi në stadiumin “Villa Park”. Gjiganti anglez Liverpool ka shënuar…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Aston Villas e Liverpoolit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Aston Villas e Liverpoolit, ku të dy skuadrat hynë drejt…

Bien dy gola të shpejtë mes Aston Villas e Liverpoolit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes skuadrës së Aston Villas dhe Liverpoolit, ku të dy skuadrat kanë arritur ta…

Liverpooli synon vetëm tre pikët kundër Aston Villas, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Villa Park” do të jetë nikoqir i ndeshjes tejet interesante mes Aston Villas…

Gerrard mund t’ia shkaktojë goditjen e madhe Klopp-it në luftën për titull

Liverpooli do të përballet me Aston Villan sot, ndeshje nga e cila duhet të kërkojë tre pikë të reja në…

Tottenhami deklason Aston Villan, ngjitet në pozitën e katërt

Ka përfunduar ndeshja në stadiumin “Villa Park”, ku mysafirët kanë siguruar pikët e plota. Skuadra londineze Tottenham e ka deklasuar…

Po kalon në formë jetësore te Aston Villa, Newcastle synon Coutinhon

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë, Newcastle United, është e gatshme që të rrëmbej transferimin e Philippe…