Aston Villa arrë e fortë për Cityn, mbyllet ndeshja pa fitues

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Aston Villas dhe asaj të Manchester Cityt, ku nuk është përcaktuar fituesi.…

Aston Villa barazon rezultatin kundër Cityt – video

Skuadra e Aston Villas ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen kundër kampionit anglez, Manchester Cityt. Golin e…

Haaland nuk di të ndalet, shënon edhe kundër Aston Villas – video

Bomberi norvegjez po vazhdon që të bind në kampionatin anglez, ku tani e ka shënuar edhe golin e 10 brenda…

Mbyllet pjesa e parë, City dështon ta gjejë golin kundër Aston Villas

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Aston Villas dhe asaj të Manchester Cityt, ku rezultati vazhdon…

City mysafirë i Aston Villas, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Aston Villas dhe Manchester Cityt,…

Luiz barazon për Aston Villan, Martinelli rikthen epërsinë e Arsenalit – video

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Arsenalit dhe Aston Villas, ku “Topçinjtë” përsëri gjenden në epërsi. Fillimisht,…

Jesus shënon kundër Aston Villas, Arsenali në epërsi – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Emirates”, ku vendasit e gjejnë vetën në epërsi prej një goli. Skuadra e Arsenalit…

Arsenali synon vetëm fitoren kundër Aston Villas, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes Arsenalit dhe Aston Villas, e vlefshme…

Gerrard fiton përballjen e parë me Lampard, Aston Villa mposht Evertonin

Ka përfunduar ndeshja hapëse e programit të sotëm të Premier Ligës angleze, ku skuadra e Aston Villas e ka gjetur…

Gabimi trashanik i De Geas i kushtoi United me barazim në miqësoren kundër Aston Villas – video

Rekordi i përsosur i Manchester United nën drejtimin e Erik ten Hag mori fund pas një gabimi trashanik nga David…