Aspirina nuk përmirëson shanset për mbijetesë të atyre që janë shtruar në spital për shkak të COVID-19

Aspirina nuk përmirëson shanset për mbijetesë të pacientëve të pranuar në spital për shkak të infeksionit me koronavirus, tregoi një…

Ju mund ta përdorni aspirinën në shumë mënyra befasuese! A e dini këtë?

Me dhimbje koke, ethe dhe sëmundje të tjera fizike, ne shpesh përdorim një aspirinë. Lehtëson dhimbjen dhe mund të ndihmojë…

Ilaçi i zakonshëm që ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

​Një studim i Fakultetit të Mjekësisë së Merilendit në SHBA ka dalë në përfundimin se një dozë e vogël dhe…
error: