Champions League këtë të marte në ARTMOTION!

Champions League rikthehet sonte në Artmotion: Orarët, ndeshjet, komentatorët dhe gjithçka duhet të dini Kjo mesjavë do jetë e mbushur…

MAGJIA E UEFA CHAMPIONS LEAGUE NË ARTMOTION PO FILLON!

Liga më prestigjoze e futbollit në botë, UEFA Champions League do të jetë ekskluzivitet i Artmotion për 3 vitet e…

EKSKLUZIVITETI NE ARTMOTION NUK KA FUND! LIGUE 1 PO FILLON!

Platforma më atraktive dhe më ekskluzive në vend Artmotion, nga vikendi i ardhshëm pasurohet edhe më ligën franceze të futbollit,…

Vera Olimpike Tokio 2020 në platformën nr.1 në vendin tonë: ARTMOTION

11.000 sportistë nga 206 shtete do të garojnë në 339 ngjarje dhe 50 disiplina të 33 sporteve kurse adhuruesit e…

La Liga 2021 – 2026 ekskluzivisht në Artmotion dhe Kujtesa

ARTMOTION dhe KUJTESA kane siguruar të drejtat e transmetimit ekskluziv të kampionatit spanjoll te futbollit LA LIGA për pesë sezonet…

Zbritjet pranverore në Artmotion sapo filluan !

Për sezonën Pranverore kompania Artmotion sjell zbritje për klientë si asnjëherë më parë! Pakot më të kërkuara në treg Family…

Oferta më e re nga Artmotion, 2 muajt e parë falas

Artmotion edhe këtë radhë befason me ofertat më të përshtatshme për nevojat e cdo familje Kosovare. Këtë radhë pakoja më…

Ekskluziviteti i finales të Superkupës së Kosovës në futboll vetëm në Artmotion dhe Klan Kosova!

Platforma më e pasur vendore Artmotion dhe kanali Nr.1 në vend Klan Kosova, për të gjithë adhuruesit e futbollit sjellin…

Aplikacioni më fantastik në vend nga ARTMOTION tani me ofertë promocionale!

Në prag të  festave të  fundvitit, Kompania ARTMOTION sjell ofertat promocionale të aplikacionit më të kërkuar në vend. Këtë radhë…

ARTMOTION SJELL SUPER OFERTËN PËR BLACK FRIDAY!

Artmotion, platforma unike me kanale ekskluzive si filma, seriale, dokumentarë dhe sportet ekskluzive si Superliga Kosovare në Basketboll, Superliga e…