Arsenali thellon epërsinë kundër Crystal Palace – video

Mysafirët kanë arritur ta gjejnë edhe golin e dytë të ndeshjes në stadiumin “Selhurst Park”. Skuadra e Arsenalit e ka…

Mbyllet pjesa e parë, Arsenali në epërsi minimale kundër Crystal Palace

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë të sezonit 2022/23 të Premier Ligës angleze, ku Arsenali hynë drejt…

Gundogan komenton largimin e Jesus e Zinchenkos: Arsenali do të jetë shumë i rrezikshëm

Mesfushori i Manchester Cityt , Ilkay Gundogan, ka thyer heshtjen e tij për largimin e Gabriel Jesus dhe Oleksandr Zinchenko…

Arsenali po synon transferimin e yllit 80 milionë eurosh

Arsenali po synon një transferim për Yeremy Pinon, por po përballet me konkurrencën nga rivalët e Premier Ligës për nënshkrimin…

Arsenali shkatërron Sevillan, Jesus shënon hat-trick

Skuadra angleze, Arsenal, po vazhdon me formën fantastike në ndeshjet përgatitore para fillimit të sezonit 2022/23. Në kuadër të Emirates…

Arsenali dëshiron ta blindojë Sakan, pritet rinovimi i kontratës

Skuadra londineze, Arsenal, thuhet se i ka ofruar një kontratë të re afatgjate yllit, Bukayo Saka, raporton “Daily Mail”. Saka,…

Nuk ka ofertë nga Arsenali për Edon Zhegrovën

Edon Zhegrova pritet që edhe në sezonin e ardhshëm të luajë për fanellën e skuadrës franceze, Lillë,. Ditëve të fundit,…

Arsenali bën zyrtare transferimin e dytë të merkatos verore – video

Skuadra angleze, Arsenal, ka bërë zyrtare sot transferimin e portugezit, Fabio Vieira, transferim ky i dyti për londinezët që nga…

Arsenali shumë pranë transferimit të ish-sulmuesit të Chelseat

Siç raportohet nga shumë media spanjolle, klubi londinez Arsenal është shumë pranë transferimit të ish-sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata. Ndërkaq,…

Arsenali përgatit ofertën drejt Jesus, ja shuma që e kërkon City

Klubi londinez Arsenal ka shprehur interesim serioz në shërbimet e sulmuesit të Manchester Cityt, Gabriel Jesus, dhe këtë gjë e…