Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Nisin ndryshimet drastike për shkak të Superligës, vjen vendimi i fundit nga Man. United dhe Arsenali

Manchester United dhe Arsenali kanë dhënë dorëheqje nga Shoqata e Klubeve Evropiane (ECA) dhe Ed Woodëard është larguar nga roli…

​Arsenali ndalet me barazim nga Fulhami

Vetëm një pikë për Arsenalin nga takimi me Fulhamin, i vlefshëm për xhiron e 32 të kampionatit anglez. Në fakt…

Arsenal – Fulham, Xhaka luan si mbrojtës i krahut të majtë

Arsenali do të ballafaqohet me Fulhamin në kuadër të xhiros së 32 të kampionatin anglez, Premier League. Skuadra e Mikel…

Shpërthen Arsenali, tre gola të shpejtë kundër Slavia Pragës

“Topçinjtë” me një këmbë në gjysmëfinale. Skuadra londineze Arsenal ka kaluar në epërsi prej 3:0 kundër Slavia Pragës, përmes golave…

Arsenal-Slavia Praga, formacionet zyrtare

Skuadra londineze Arsenal do të synojë që të mbaj gjallë shpresat për titull evropian, ku do të zhvillojë sot ndeshjen…

Ylli i Arsenalit humb sezonin, Arteta konfirmon ndryshimin e rolit të Granit Xhakas

Mikel Arteta ka konfirmuar se Kieran Tierney do të mungojë në ndeshjet e mbetura të këtij sezonin për Arsenalin për…

Arsenal- Slavia Pragës, dy gola të shpejtë në minutat e fundit

Ka përfunduar ndeshja mes Arsenal dhe Slavia Praga, ku pas 90’ minutave lojë rezultati përfundimtar ishte 1:1. “Topçinjtë” nuk e…

​Çerekfinalet e Europa League, United, Arsenal e Roma zbresin në fushë

Champions i lë vendin Europa League sot, ndërsa luhen ndeshjet e para çerekfinale. Ajax-Roma duket në letër dueli më interesant…

​Arsenali kërkon lojtarin e Interit i cili kushton 50 milionë euro

Arsenali thuhet se po përgatit një ofertë për mbrojtësin e Interit, Achraf Hakimi këtë verë. “Topçinjtë” duan të rinovojnë pozicionin…

Arsenali kundër Slavia Prague, Manchester United mysafir të Granadas, konfirmohet shorti në Ligën e Evropës

Pas shortit të Ligës së Kampionëve në kuadër të çerekfinales, ka përfunduar edhe shorti i Ligës së Evropës, ku do…
error: