Nuk respektuan vendimin e Qeverisë së Kosovës, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në fshatin Zajm të Klinës dhe një tjetër në fshatin Drenoc të Malishevës, pasi…

​Arrestohen dy të dyshuar për grabitje me armë

Hetuesit policor të sektorit rajonal të hetimeve në Ferizaj, kanë identifikuar dhe arrestuar dy persona B.G. 25 vjeçar dhe V.S.…

Kapen 1.3 tonë drogë, 3 të arrestuar

Nga informacionet e para që vijnë nga operacioni që po zhvillohet në Krushopek të Sarajit kundër një sasie të madhe…
error: