Milani nis punën për transferimin e Armando Brojës

Gjiganti italian, Milani, është një nga klubet që i është futur garës për transferimin e sulmuesit Armando Broja nga Chelsea…

Broja: Jam gati për Shqipërinë, ja pse nuk po luaj shumë te Chelsea

Në kuadër të Ligës së Kombeve, Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit ku do të ballafaqohet me Izraelin…

​Armando Broja luan titullar për Chelsean në miqësoren ndaj Udineses

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Broja do të luajë titullar në miqësoren që Chelsean e luan në Itali ndaj Udineses.…

E bujshme, Reali kontakton me Chelsean për Armando Brojën

Gjiganti spanjoll, Real Madridi ka kontaktuar me Chelsean sa i përket mundësisë së transferimit të sulmuesit Armando Broja. Kampioni evropian…

Armando Broja, Chelsea nuk po i pranon ofertat për yllin shqiptar

E ardhmja e yllit shqiptar, Armando Broja, ende mbetet e paqartë pasi që klubi i Chelseat nuk ka marrë ndonjë…

Ofertat nga West Ham, Tuchel qartëson të ardhmen e Armando Brojës

Trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel, ka hedhur poshtë spekulimet që lidhin Armando Brojën me një largim nga “Stamford Bridge”, dhe…

​Armando Broja shumë afër skuadrës së re

E ardhmja e Armando Brojës është shumë afër që të qartësohet dhe sulmuesi shqiptar nuk do të ndryshojë kampionat pasi…

Në bisedimet për Koulibayn, Napoli ia kërkon Brojën Chelseat

Napoli besohet se ka folur me Chelsean për sulmuesin Armando Broja ndërsa po punonte në operacionin për transferimin e Kalidou…

Pas shumë ofertave, Chelsea hap bisedimet me Brojën mbi të ardhmen

Pas paraqitjeve të mira te Southamptoni ku luajti si i huazuar sezonin e kaluar, Armando Broja ka zgjuar interesim te…

Luftë e ashpër për Brojën mes skuadrave angleze dhe italiane

Armando Broja është bërë njëri nga sulmuesit më të kërkuar në këtë afat kalimtar pasi shumë skuadra të mëdha kanë…