“E fala për 6 vjet”, Arjola Demiri rrëfen tradhtinë nga ish-partneri i saj

Prova javore ka vijuar për dyshen e banorëve të Big Brother Vip, Ilir dhe Arjola. Radhën për të rrëfyer diçka…

Arjola Demiri pozon në kashtë, tregon çfarë i ka humbur

Arjola Demiri vazhdon të jetë një emër mjaftë i përfolur nga mediat rozë. Ish-miss Tropoja pasi u shfaq në Paris…

Arjola imiton Elvanën, fansat: Po u bën reklamë dhëmbëve

Pasi ka kaluar pushimet në njërin nga resortet e Shqipërisë,  Arjola Demiri ka vazhduar drejt Parisit ku së fundi na…

Arjola Demiri lajmërohet nga Parisi: E bukur dhe bishë

Arjola Demiri hyri fuqishëm në botën e aktrimit dhe vazhdon të jetë një emër mjaftë i përfolur nga mediat rozë.…

Arjola tregon se kë e urren ajo

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura shqiptare.  Ish-Miss Tropoja po kalon pushimet në njërën nga resortet turistike…

Arjola: Nëse një grua e bukur s’ka disiplinë, ajo humb pamjen

Aktorja Arjola Demiri po i vazhdon pushimet e saja verore. 36-vjeçarja nga Bajram Curri ka postuar një foto në Instagram,…

“Bisha jonë”, bukuroshja nga Tropoja provokon me pozat në bikini

Bukuroshja tropojane Arjola Demiri ka spikatur gjithmonë për bukurinë dhe linjat trupore. Ajo së fundi ka publikuar në Instagram një…