PDK kërkon nga Bislimi të raportojë në Kuvend për dialogun, aplikimin në KiE e quan meritë të të gjithë qeverive

Partia Demokratike e Kosovës kërkon nga zëvendëskryeministri, Besnik Bislimi të raportojë në Kuvend, lidhur me dialogun me Serbinë dhe takimin…

Tensione te raportimi i Bislimit, përplasjet me deputetët e opozitës (VIDEO)

Raportimi i zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi në Komisionin për Punë të Jashtme nuk ka kaluar qetë, pasi kishte edhe momente tensioni,…