Nuhiu zbulon arsyen pse Drita e shkarkoi nga posti i trajnerit

Ardian Nuhiu nuk është më trajnerin i klubit futbollistik Drita. Lajmi është dhënë të enjten në një konferencë për media…

Zyrtare, Drita shkarkon trajnerin Ardian Nuhiu

Klubi i futbollit në Superligën e Kosovës, Drita e ka shkarkuar trajnerin Ardian Nuhiu. Ky vendim i klubit nga Gjilani…

Nuhiu: Drita në formë të mirë, por po ashpërsohet kampionati

Trajneri i Dritës, Ardijan Nuhiu e ka përshkruar këtë edicion të Superligës së Kosovës si shumë të ashpër dhe se…