Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Arbenita pranon se është shtatzënë, publikon fotografitë me barkun e rrumbullakosur

Modelja Arbenita Ismajlaj dhe reperi Fero janë në pritje të një fëmije. Para disa kohësh, ata kurorëzuan me martesë dashurinë…
error: