Al Nassri në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit të Arabisë Saudite, Ronaldo përsëri nuk e gjen golin

Cristiano Ronaldo ende nuk ka arritur ta gjejë golin e tij të parë në stadiumin “Mrsool Park”, pasi që dështoi…

Ronaldo do ta thyej ligjin duke jetuar me partneren e tij në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do të shkelin ligjin në Arabinë Saudite, pasi që është e ndalur…

Irani thotë se është i gatshëm të rifillojë marrëdhëniet me Arabinë Saudite

Ministri i Jashtëm iranian Hossein Amir-Abdollahian tha të hënën se vendi i tij është i gatshëm të rifillojë marrëdhëniet me…

Polonia e mposht Arabinë Saudite

Atë që nuk mundi ta bëjë Argjentina e ka bërë sot Kombëtarja e Polonisë, e cila e ka regjistruar fitoren…

Përfundon pjesa e parë mes Polonisë e Arabisë Saudite

Ka përfunduar pjesa e parë e përballjes tejet interesante mes Polonisë dhe Arabisë Saudite. Pas 45’ minutave lojë dhe 10’…

Szczesny pret penalltinë e Arabisë Saudite – video

Ende pa përfunduar pjesa e parë, Arabia Saudite kishte një shans të artë për ta gjetur golin e parë të…

​Trajneri i Arabisë Saudite: Ndonjëherë ndodhin gjëra të çmendura

Trajneri francez i Arabisë Saudite, Herve Renard, ka paralajmëruar lojtarët e tij që të mos festojnë për shumë gjatë pas…

Flet Lautaro: Ja pse humbëm nga Arabia Saudite

Të gjithë mbetën të shokuar nga fitorja e Arabisë Saudite ndaj Argjentinës, madje me përmbysje të rezultatin nga 1-0 në…

Start i tmerrshëm i Argjentinës në Botëror

Ka përfunduar në mënyrë dramatike për Argjentinën ballafaqimit me Arabinë Saudite, i pari në këtë Kampionat Botëror për skuadrën e…

Shokohet Argjentina, Arabia Saudite përmbysë rezultatin me dy gola të shpejtë

Janë shënuar edhe dy gola të shpejtë në ndeshjen e Kampionatit Botëror ndërmjet Argjentinës dhe Arabisë Saudite. Al Shehri shokoi…