Sot Apeli shpall aktgjykimin ndaj Gucatit e Haradinajt

Sot Paneli i Gjykatës së Apelit do të bëjë shpalljen e aktgjykimit në çështjen ndaj Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt.…

​Haradinaj: Duhet të lirohemi nga aktakuza, prokurori të kërkojë falje për sjellje poshtëruese

Ish-nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj ka folur para Panelit të Apelit…