Griezmann dhe Coutinho do të qëndrojnë te Barcelona

Ylli francez dhe ai brazilian pritet të qëndrojnë edhe këtë sezon në “Camp Nou”. Gjatë kësaj vere janë duke qarkulluar…

Barcelona dhe Atletico Madridi në bisedime për shkëmbimin Griezmann-Saul

Dy gjigantët e La Ligas dëshirojnë që të arrijnë marrëveshje për shkëmbimin e dy lojtarëve Saul dhe Griezmann. Barcelona dhe…

Manchester City ka hapur bisedimet me Griezmann

Kampioni i Premier Ligës angleze po synon që këtë verë të sigurojë shërbimet e një sulmuesi kualitativ, pas largimit të…

Griezmann frymëzon Barçën për ta përmbysur Villarealin, barazohet me pikë më Real Madridin

Antonio Griezmann ishte njeriu kryesor që e frymëzoi Barcelonën drejt një fitoreje shumë të rëndësishme ndaj Villarrealit në ndeshjen e…