Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Conte në bisedime të avancuara me skuadrën angleze

“Sky Sport” Italia tani raporton që Antonio Conte është në negociata të avancuara për t’u bërë menaxher i Tottenham Hotspur.…

Conte i jep lamtumirën Interit në Instagram

Antonio Conte u largua nga radhët e Interit pas më pak se dy vjet qëndrimi në radhët e tij. Ai…

Befason Conte, ja kujt ia dedikon titullin e fituar me Interin

Interi me në krye trajnerin Antonio Conte e ka festuar të dielën titullin e 19-të në Serie-A duke arkëtuar 91…

Shikoni momentin kur Conte mëson se Mourinho po merr Romën

Antonio Conte ka bërë një punë të shkëlqyeshme në stolin e Interit këtë sezon dhe tashmë ka fituar titullin e…

Conte flet për objektivat e tij te Interi

Trajneri italian dëshiron të dijë objektivat e Interit për të ardhmen. Antonio Conte nuk është i sigurt për të ardhmen…

Vendim i papritur nga Interi!

Pasi mbrojtësi i Interit Danilo D’Ambrosio doli pozitiv me koronavirus, “Nerazzurrët” ka vendosur të anulojnë konferencën për shtyp të Antonio…

Antonio Conte kërkon mendimin e tifozëve se çfarë të bëjë me lojën e Interit – video

Trajneri i Interit, Antonio Conte, përmes profilit të tij zyrtar në “Instagram” iu është drejtuar tifozëve të Interit ku ka…

A është Interi favorit për titull? Conte jep përgjigjen e tij

Antonio Conte i ka vlerësuar lartë lojtarët e Interit pas fitores 3-0 ndaj Milanit dhe shpjegon sekretin prapa përmirësimit të…

​E zbulon Conte: Ja çfarë iu thashë lojtarëve para derbit me Milanin

Nesër me fillim nga ora 15:00 në stadiumin e “San Siro” do të zhvillohet derbi i madh italian i njohur…

​Kërkon falje Antonio Conte

Trajneri i Interit, Antonio Conte ka kërkuar falje për bërjen e një gjesti fyes ndaj drejtorëve të Juventusit, edhe pse…
error: