​Miratohet Projektligji për dërgimin e FSK-së jashtë vendit

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes ka miratuar Projektligjin për dërgimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK) jashtë vendit.…

Quni uron Haskukën e Totaj, i porosit t’i përmbushin premtimet elektorale

Humbi zgjedhjet e djeshme komunale, por u nda i kënaqur me rritjen e votave për partinë. Anton Quni nga LDK-ja…

Quni: LDK do të rikthehet fuqishëm më 17 tetor

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) në Prizren përmbylli sonte fushatën, me synimin për të fituar në zgjedhjet e 17 tetorit…

Quni në Prizren: Në programin tim qeverisës do të kenë prioritet edhe tregjet

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryetar të Prizrenit, Anton Quni premtoi sot para tregtarëve të Prizrenit se…

Quni premton linjë të veçantë buxhetore për socializmin dhe edukimin e fëmijëve të komuniteteve në Prizren

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për të parin e Prizrenit, Anton Quni ka vizituar sot qendrën e risocializimit…

Anton Quni premton funksionalizim të parkut të biznesit dhe mbështetje për industrinë e turizmin në Prizren

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Prizrenit, Anton Quni ka premtuar funksionalizim të parkut të biznesit dhe…

Quni: Agronomia zë një vend të veçantë në programin tim

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të komunës së Prizrenit, Anton Quni ka vizituar fermën “Rubina”, në Prizren.…

Quni takon profesionistët shëndetësorë, premton investime në shëndetësi

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të komunës së Prizrenit, Anton Quni ka zhvilluar një takim me profesionistë…

​Abdixhiku mbledh Kryesinë e LDK-së

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku do të mbledhë kryesinë e saj. Mbledhja e kryesisë pritet të…

Abdixhiku zyrtarizon kandidaturën e Anton Qunit për kryetar të Prizrenit

​Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka konfirmuar Anton Qunin si kandidat për kryetar të Prizrenit. Abdixhiku përmes një statusi në…
error: