Operohet Ansu Fati, Barcelona konfirmon kohën e gjatë të rikuperimit

Barcelona ka konfirmuar se sulmuesi Ansu Fati e ka përfunduar me sukses operacionin dhe se tani do të qëndrojë rreth…

Barcelona sapo ka konfirmuar lajmin trishtues për tifozët e saj

Barcelona së fundi ka konfirmuar se sulmuesi Ansu Fati nesër do t’i nënshtrohet operacionit pas lëndimit që e pësoi gjatë…

Barcelona “bllokon” Ansu Fatin

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën Barcelona ka “bllokuar” talentin e tyre Ansu Fati, ku e ka shpërblyer…

Zbulohet e ardhmja e Ansu Fatit

Babai i Ansu Fati ka hedhur poshtë thashethemet që e lidhin djalin e tij me një transferim te Manchester United,…

Manchester United rrit ofertën për sulmuesin e Barcelonës

Sipas medias britanike “Times”, Manchester United ka vendosur të transferojë me çdo kusht sulmuesin e Barcelonës Ansu Fati në “Old…
error: