Ja klubet që ishin të interesuara në Ansu Fatin e Barcelonës

Ylli Ansu Fati ka treguar që ka refuzuar disa oferta larg Spanjës vetëm që t’ia besojë të ardhmen Barcelonës, ku…

Eto’o – Barcelonës: Ky është pasuesi i Messit në skuadër

E ardhmja e Lionel Messit te Barcelona aktualisht është e pa qartë, me superyllin argjentinas që mbetet jashtë kontratës në…

Operohet Ansu Fati, Barcelona konfirmon kohën e gjatë të rikuperimit

Barcelona ka konfirmuar se sulmuesi Ansu Fati e ka përfunduar me sukses operacionin dhe se tani do të qëndrojë rreth…

Barcelona sapo ka konfirmuar lajmin trishtues për tifozët e saj

Barcelona së fundi ka konfirmuar se sulmuesi Ansu Fati nesër do t’i nënshtrohet operacionit pas lëndimit që e pësoi gjatë…

Barcelona “bllokon” Ansu Fatin

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën Barcelona ka “bllokuar” talentin e tyre Ansu Fati, ku e ka shpërblyer…

Zbulohet e ardhmja e Ansu Fatit

Babai i Ansu Fati ka hedhur poshtë thashethemet që e lidhin djalin e tij me një transferim te Manchester United,…

Manchester United rrit ofertën për sulmuesin e Barcelonës

Sipas medias britanike “Times”, Manchester United ka vendosur të transferojë me çdo kusht sulmuesin e Barcelonës Ansu Fati në “Old…
error: