Angelina Jolie në lidhje me The Weekend? Fotot që nxitën debat të fortë për çiftin

Angelina Jolie vijon të nxisë spekulimet për romancën me The Weeknd kur dolën për darkë të shtunën në Santa Monica.…

Angelina Jolie hap Instagram për të ngritur zërin për afganët

Aktorja e njohur, Angelina Jole, hapi mbrëmë një llogari në Instagram, si shenjë e përpjekjeve të saj për të mbështetur…

Angelina Jolie pajtohet me ish-burrin e saj?

Duket se trendi i rinovimit të romancave të vjetra në Hollywood vazhdon. Pas Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, Angelina Jolie…

Angelina filmohet duke darkuar me fëmijët, Shiloh vodhi përsëri vëmendjen

Aktorja kaloi së fundi në një restorant në Londër në shoqërinë e gjashtë fëmijëve dhe të gjithë sytë ishin përsëri…

Dërgon lule, shkruan letra – aktori i famshëm përpiqet të fitojë zemrën e Angelina Jolie

Aktori i njohur Johnny Depp raportohet se është serioz në synimin e tij për të fituar Angelina Jolie pasi mendon…

Angelina Jolie fajëson gjykatësin: Brad Pitt fiton në gjykatë

Brad Pitt iu dha kujdestaria e përbashkët e fëmijëve të tij me Angelina Jolie pas një beteje të gjatë në…

Angelina Jolie pozoi me një tufë bletësh: “Nuk bëra dush për 3 ditë”

Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie, është shfaqur në publik vetëm në edicione të gjera, të relaksuara në vitet e fundit,…

Angelina dhe Brad shpenzojnë miliona për avokatë, ende s’kanë rënë dakord për asgjë

Angelina Jolie bëri kërkesë për divorc nga Brad Pitt në shtator 2016, duke përmendur dallime të papajtueshme dhe ish-çifti nuk…

Angelina Jolie shet pikturën e Churchill, të cilën ai ia fali Roosevelt

Piktura e Winston Churchill për peizazhin maroken “Kulla e xhamisë Katubia”, të cilën ai i dhuroi presidentit të SHBA-së Franklin…

Zbulohet sekreti: Angelina Jolie po shkruan një libër mbi të drejtat e njeriut

Të rinjtë e sotëm janë të angazhuar dhe të gatshëm për të luftuar, por shumë po luftojnë me dezinformimin që…
error: