Ndihmësi i Depp thotë se aktori ka goditur Heard në kokë

Ndihmësi i Johnny Depp tha se aktori dyshohet se e goditi Amber Heard në kokë, sipas dokumenteve gjyqësore të pavulosura.…

Amber Heard deklarohet për herë të parë pas vendimit të gjykatës

Pasi juria vendosi në favor të ish-bashkëshortit të saj, aktorja  Amber Heard vendosi të flasë për herë të parë publikisht…

Heard s’ka para për të paguar dëmshpërblimin e Depp?

Pasi Johnny Depp mori një vendim për shpifje ndaj ish-bashkëshortes së tij Amber Heard, lind pyetja se si do t’i…

Amber Heard do të apelojë vendimin e gjykatës

Aktorja Amber Heard do të apelojë vendimin në padinë shumëmilionëshe për shpifje të ngritur në SHBA nga ish-bashkëshorti i saj…

Johnny Depp fiton gjyqin kundër Amber Heard

Merr fund beteja e ashpër ligjore mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Aktori i njohur ka fituar gjyqin ndaj ish-bashkëshortes…

Moss demanton Heard: Depp nuk më goditi asnjëherë

Super-modelja britanike Kate Moss ka dëshmuar se ish-i dashuri i saj Johnny Depp nuk ka abuzuar kurrë me të, duke…

Ekspertja e gjuhës së trupit për Heard: Kështu sillet dikush që përpiqet të mashtrojë

Katër ditë më parë, në “gjyqin e shou bizit të shekullit”, Amber Heard u ul në një karrige dëshmitare. Njerëzit…

Detaje të gjyqit: Gishti i prerë i Johnny Depp përfundoi në dysheme

Gjatë gjyqit në padinë e ngritur nga Johnny Depp kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard, mjeku dhe infermierja private e…

Johnny Depp kërkon 50 milionë dollarë në gjykatë nga ish-bashkëshortja e tij

Ekipi ligjor i aktorit Johnny Depp i dorëzoi jurisë sot materialin nga padia për shpifje që ai ngriti kundër ish-bashkëshortes…

Amber Heard bëhet nënë

Aktorja e “Aquaman” Amber Heard zbuloi se ajo u bë nënë e një vajze në prill, duke shpërndarë një foto…